Ad Soyad Tarih
İlhan Peker
15.11.2018
Hacı Hasan Mahallesinden Sebahat Peker'in eşi,Sanayi esnaflarından İsmail Peker ve Serap Akıncı'nın babaları,Sanayi Sitesi eski ustalardan Hacı İlhan Peker vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yüksel Ak
12.11.2018
Dindoğru Mahallesinden Babaeski Telekomünikasyondan emekli Ayşe Ak'ın eşi İsmail Ak,Aysu Ak,Nilsu Seven'in babaları Sedat Seven'in kayıpederi Yüksel Ak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Başaran
09.11.2018
Kurtuluş Mahallesinden emekli öğretmen Rüstem Başaran'ın eşi,Özkan Başaran, Ayhan Başaran ve Türkan Tunçalp'in anneleri,emekli öğretmen Hüsamettin Tunçalp'in kayıvalidesi Feray Tunçalp'in anneannesi , Ayşe Başaran vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İzmiye Özdil
08.11.2018
Karahalil'den gelme Kurtuluş Mahallesinden merhum Ahmet Özdil'in eşi Sebahattin,Hüsamettin Özdil ve Emel Civelek'in annesi İzmiye Özdil vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Baki Gençoğlu
08.11.2018
Kurtuluş Mahallesinden merhum Recep ve Mediha Gençoğlu'nun oğlu Nuran,Nuriye,Lütfü ve Mahmut Gençoğlu'nun kardeşleri Baki Gençoğlu vefat etmştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İsmail Bakırcı
31.10.2018
Hamidiye Mahallesinden Yusuf Bakırcı,Meryem Bakırcı ve Yaşar Gültekin,Safiye Gültekin'in torunu İbrahim Bakırcı,Selim Bakırcı,Zeynep Çetin'in yeğeni Kadem Bakırcı ve Tuğba Bakırcı'nın oğlu İsmail Bakırcı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kıymet Parlak
29.10.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Sebahattin Parlağın eşi,Necla,Nurettin,Sevda,Selma,Oya,Gül ve Olcay'ın anneleri Kıymet Parlak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Karan
29.10.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Mamure Karan'ın eşi,Alev,Hale,Burçin ve Burak Karan'ın babaları civcivci ve bardakçı Hasan Karan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Bilgin Karakoç
29.10.2018
Gazi Kemal Mahallesi eşrafından emekli kasap Şevki Karakoç'un oğlu,Murat ve Mesut Karakoç'un babaları,Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli Bilgin Karakoç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hüsniye Ercan
24.10.2018
Atatürk mahallesinden Seçkin Ercan,Engin Ercan emekli öğretmen Semra Seçkin,Şinasi Seçkin'in anneleri Hüsniye Ercan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Huriye Hacıoğlu
23.10.2018
Cumhuriyet Mahallesinden merhum İsmail Hacıoğlu'nun eşi,Şefiye Şen,Zekiye Karagöz,Fakiye Karagöz ve halk otobüslerinde çalışan Yahya Hacıoğlu'nun annesi Nurdan Balkan ve Cansel Hacıoğlu'nun babaanneleri Huriye Hacıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadriye Çiğdem
21.10.2018
Çiğdemli Köyünden gelme Kurtuluş Mahallesinde ikamet eden Kurtuluş Cami dernek başkanı Selim Çiğdem 'in eşi,Özlem Çiğdem'in annesi,Kuş tepe köyünden merhum Halil Taşkın'ın kızı Huriser Altuğ'un kardeşi ,Levent Taşkın'ın ablası Kadriye Çiğdem vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Sılay
19.10.2018
Babaeski eşrafından eski kamyonculardan Kadriye Sılay'ın eşi,Zehra Yurtgül,Mehmet Ali Sılay,İsmet Sılay,Mustafa Sılay'ın babaları Volkan,Serkan,Hüseyin,Sinem ,Gözde,Duygu,Emre Sılay'ın dedeleri Hasan Sılay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Doğan Görkey
03.10.2018
Kepirtepe köy Enstitüsü kurucusu merhum Mustafa İlhan Görkey ve Giritli merhum Saadet Görkey'in oğlu Mehmet Sabri Görkey,Ahmet Rahmi Görkey ve İffet Kesimli'nin babaları,Oğuz ve Aylin'in kayınpederleri Cengiz, Hazal ve Işıtan'ın dedeleri merhum Keriman Görkey'in eşi,1971 Kırkpınar ağası,Serbest Muhasebeci hayır sever insan Doğan Görkey vefat etmişitir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Asiye Türkay
02.10.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Tredaştan emekli Tuğrul Türkay'ın eşi,Recep ve Gökhan'ın anneleri Asiye Türkay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Yaşa Alparslan
01.10.2018
Emekli Nüfus Müdürü merhum Ali Rıza Alparslan'ın eşi Recep,Tuğrul,Sevtap,Kenan ve merhum Bora Alparslan'ın anneleri Fatma Yaşa Alparslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadir Yazıcı
23.09.2018
Dindoğru Mahallesinden Babaeski eşrafından eski Muhtar merhum Hüseyin Yazıcının oğlu,Ceyhun Yazıcının kardeşi,Nevin Yazıcının eşi,Tolga Yazıcı ve Hüseyin Yazıcının babaları ayakkabıcı Kadir Yazıcı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Emine Mutlu
23.09.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Bulgaristan eski cuma göçmenlerinden TEİAŞ'tan emekli Selim Mutlu ve Zübeyde Mutlu'nun annesi,Afize Mutlu'nun kayınvalidesi,Aynur Özlem'in babaannesi,Ahmet Dönmez ve Lütfü Dönmez'in anneannesi Emine Mutlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sadiye Alan
23.09.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum İbrahim Alan'ın eşi Şenay,İlkay Alan'ın anneleri Saim Kuru'nun ablası Sadiye Alan vefat etmiştir.Dost ve yakınları üzüntü ile duyrulur.
Sevgi Ergül
21.09.2018
Babaeski esnaflarından merhum berber Mahmut Sezerli'nin kızı merhum Belediyeden emekli Osman Şen'in baldızı Semra Şen'in ablası emekli öğretmen Sevgi Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sevgi Ergül
21.09.2018
Babaeski esnaflarından merhum berber Mahmut Sezerli'nin kızı merhum Belediyeden emekli Osman Şen'in baldızı Semra Şen'in ablası emekli öğretmen Sevgi Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Tahir Çakıroğulları
21.09.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhume Gülşen Çakıroğullarının eşi,merhume Serpil Çakıroğullarının Nevzat,Ahmet,Sermin,İbrahim Çakıroğullarının babaları Serkan,Gökhan Çakıroğullarının dedeleri Tahir Çakıroğulları vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İzzet Genç
21.09.2018
Babaeski eşrafından merhume Ayşe Genç'in eşi Ezgi,Enis,Güney ve Kerem'in dedeleri Günay ve Güray'ın babaları elektrikçi izzet Genç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Reşat Seyman
14.09.2018
Hamidiye Mahallesinden Almanya'dan gelme Hacı Adviye Seyman'ın eşi Nurhayat Seyman,Nilgün Tepeli'nin babaları Ahmet Tepeli'nin kayıpederi Hacı Reşat Seyman vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Savaş Turan
15.08.2018
Eski nikah memuru merhum Mehmet Turan'ın oğlu ,Ergün Turan'ın kardeşi emekli öğretmen Naciye Turan'ın eşi,Dilek Turan ve Umut Barış Turan'ın babaları Savaş Turan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15