Ad Soyad Tarih
Hasan Sılay
19.10.2018
Babaeski eşrafından eski kamyonculardan Kadriye Sılay'ın eşi,Zehra Yurtgül,Mehmet Ali Sılay,İsmet Sılay,Mustafa Sılay'ın babaları Volkan,Serkan,Hüseyin,Sinem ,Gözde,Duygu,Emre Sılay'ın dedeleri Hasan Sılay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Doğan Görkey
03.10.2018
Kepirtepe köy Enstitüsü kurucusu merhum Mustafa İlhan Görkey ve Giritli merhum Saadet Görkey'in oğlu Mehmet Sabri Görkey,Ahmet Rahmi Görkey ve İffet Kesimli'nin babaları,Oğuz ve Aylin'in kayınpederleri Cengiz, Hazal ve Işıtan'ın dedeleri merhum Keriman Görkey'in eşi,1971 Kırkpınar ağası,Serbest Muhasebeci hayır sever insan Doğan Görkey vefat etmişitir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Asiye Türkay
02.10.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Tredaştan emekli Tuğrul Türkay'ın eşi,Recep ve Gökhan'ın anneleri Asiye Türkay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Yaşa Alparslan
01.10.2018
Emekli Nüfus Müdürü merhum Ali Rıza Alparslan'ın eşi Recep,Tuğrul,Sevtap,Kenan ve merhum Bora Alparslan'ın anneleri Fatma Yaşa Alparslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadir Yazıcı
23.09.2018
Dindoğru Mahallesinden Babaeski eşrafından eski Muhtar merhum Hüseyin Yazıcının oğlu,Ceyhun Yazıcının kardeşi,Nevin Yazıcının eşi,Tolga Yazıcı ve Hüseyin Yazıcının babaları ayakkabıcı Kadir Yazıcı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Emine Mutlu
23.09.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Bulgaristan eski cuma göçmenlerinden TEİAŞ'tan emekli Selim Mutlu ve Zübeyde Mutlu'nun annesi,Afize Mutlu'nun kayınvalidesi,Aynur Özlem'in babaannesi,Ahmet Dönmez ve Lütfü Dönmez'in anneannesi Emine Mutlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sadiye Alan
23.09.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum İbrahim Alan'ın eşi Şenay,İlkay Alan'ın anneleri Saim Kuru'nun ablası Sadiye Alan vefat etmiştir.Dost ve yakınları üzüntü ile duyrulur.
Sevgi Ergül
21.09.2018
Babaeski esnaflarından merhum berber Mahmut Sezerli'nin kızı merhum Belediyeden emekli Osman Şen'in baldızı Semra Şen'in ablası emekli öğretmen Sevgi Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sevgi Ergül
21.09.2018
Babaeski esnaflarından merhum berber Mahmut Sezerli'nin kızı merhum Belediyeden emekli Osman Şen'in baldızı Semra Şen'in ablası emekli öğretmen Sevgi Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Tahir Çakıroğulları
21.09.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhume Gülşen Çakıroğullarının eşi,merhume Serpil Çakıroğullarının Nevzat,Ahmet,Sermin,İbrahim Çakıroğullarının babaları Serkan,Gökhan Çakıroğullarının dedeleri Tahir Çakıroğulları vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İzzet Genç
21.09.2018
Babaeski eşrafından merhume Ayşe Genç'in eşi Ezgi,Enis,Güney ve Kerem'in dedeleri Günay ve Güray'ın babaları elektrikçi izzet Genç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Reşat Seyman
14.09.2018
Hamidiye Mahallesinden Almanya'dan gelme Hacı Adviye Seyman'ın eşi Nurhayat Seyman,Nilgün Tepeli'nin babaları Ahmet Tepeli'nin kayıpederi Hacı Reşat Seyman vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Savaş Turan
15.08.2018
Eski nikah memuru merhum Mehmet Turan'ın oğlu ,Ergün Turan'ın kardeşi emekli öğretmen Naciye Turan'ın eşi,Dilek Turan ve Umut Barış Turan'ın babaları Savaş Turan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ali Böker
13.08.2018
Gazi Kemal Mahallesinden zobarlar merhum Muharrem Böker ve merhume Zehra Böker'in oğlu AliRıza ve Ahmet Böker'in kardeşi Nihal Böker'in eşi Oğuz ve Arda Böker'in babaları Ali Böker vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Emin Testici
10.08.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhume Mustafa Testici ve merhume Ümmü Testici'nin oğlu merhume Güler Testicinin eşi,Dilber Kosovalı ve Muammer Testicinin abileri,Alper Testicinin babası Alpullu Şeker Fabrikasından emekli Mehmet Emin Testici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Dik
03.08.2018
Gazi Osman Paşa mahallelisinden merhume Ahmet Dik ve Merhume Seyyide Dik'in oğulları Semra,Yücel ve merhum Tuncay Dik'in abileri Hakan Dik ve Erman Dik'in babaları Hatice Dik'in eşi Eski pazarcı esnaflarından Mehmet Dik vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ümmü Testici
27.07.2018
Gazi Kemal Mahallesinden İmampazarı köyünden gelme merhum Mustafa Testici'nin eşi,Mehmet Emin,Dilber ve Muammer Testicinin Anneleri Ümmü Testici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nilgün Özcan
13.07.2018
Cumhuriyet Mahallesinden merhume Rasim Özcan ve merhume emekli öğretmen Esen Özcan'ın kızı Mehmet Emin Özcan ve Aslı Atak'ın ablası Fevziye Önce'nin torunu Nilgün Özcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hamit Bostan
19.07.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhume Aysel Bostan'ın eşi,Hüsnü Bostan ve Aylin Dalyan'ın babaları Hüsniye Aygün'ün kardeşi,Lütfü Bostan'ın abisi Hamit Bostan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Taylan Önen
17.07.2018
Babaeski eşrafından merhum Mehmet Önen ve Nermin Önen'in oğlu emekli öğretmen Makbule Önen'in eşi Devlet hastanesi Personelinden Arzu Önen'in babası,emekli öğretmen Taylan Önen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ezgi Enginar
06.07.2018
Dindoğru Mahallesinden Babaeski Esnaflarından Dünya Emlak Mustafa Enginar ve Refiye Enginar'ın kızları,Umut Enginarı'ın ablası,Behide Enginar ve Yılmaz Enginar'ın torunu Nüfus Müdürlüğünden emekli Ertan Bolel'in yeğeni Ezgi Enginar vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ömür Gürmeriç
29.06.2018
Cumhuriyet Mahallesinden Eski Babaeski Muhasebecilerinden Serbest Muhasebeci Ali Gürmeriç'in eşi,Çağatay Gürmeriç ve Çiğdem Kayışçı'nın annesi Ömür Gürmeriç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Vatansever
26.06.2018
Hamidiye Mahallesinden merhum Rüştü Vatansever'in eşi Babaeski esnaflarından Erol Vatansever,Şenol Vatansever,Özlem Koşar ve Özge Aydın'ın anneleri Ayşe Vatansever vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükriye Türkücü
21.06.2018
Terzili Köyünden gelme merhum Osman Türkücü'nün eşi,Nebahat ve Sebahat'in anneleri,Ali İhsan Özbek ve İlyas Eren'nin kayınvalidesi Şükriye Türkücü vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yılmaz Ergün
13.06.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhume Ülfet Ergün ve merhum Halil Ergün'ün oğulları,Ferah,Yüksel ve İsmet Ergün'ün kardeşi,Bahriye Ergün'ün eşi,Serpil Ergün,İnci Ergün ve Yasemin Ergün'ün babaları Babaeski Belediyesinden emekli Yılmaz Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15