Ad Soyad Tarih
Osman Nuri Şengül
25.05.2017
Gazi Kemal Mahallesinden,merhum Necati Şengül,merhume Şevkiye Şengül'ün oğlu,Yasemin Şengül'ün eşi,Gizem Nur Şengül ve Ayberk Şengül'ün babası,karamaslı benzinliğin den emekli,Osman Nuri Şengül vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadir Dinç
22.05.2017
Mutlu Köyünden gelme Dindoğru Mahallesinden merhum Necati Dinç'in oğlu,Zeynep Dinç'in eşi,Fatma ve Sedanın babaları Abdullah Saygınerin kayınpederi apak ticaret şoförlerinden Kadir Dinç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Arif Barlas Onat
22.05.2017
ilçemizin eşrafından merhum Arif Onat'ın torunu,Günay Onat ve merhum Behzat Onat'ın oğlu,Berrin Koşucu'nun kardeşi,Dinçer Koşucu'nun kayınbiraderi, İlker ve İdil Koşucu'nun dayıları Yağız Onat'ın babası Arif Barlas Onat vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Aydın
18.05.2017
Hamidiye Mahallesinden Nacak Köyünden gelme merhum Basri Bayer'in kızı,Demirkapı Köyünden merhum kız kardeşi Ebazer Aydın'ın eşi, Nacaklı Mustafa Bayer'in kız kardeşi emekli öğretmen Fahriye Bayer'in ve öğretmen Bahriye Erdinç'in ablaları Tolga Aydın ve Funda Avkıran'ın anneleri Fatma Aydın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Elif Kara
13.05.2017
Kurtuluş mahallesinden merhum Hüseyin Kara'nın eşi,Gülay Aybekin annesi eski manav Ayhan Aybek'in kayın validesi, Yektan ve Ercan Aybek'in anneanneleri eski pazarcılardan Salih Boranın teyzesi Elif Kara vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükran Yazıcıoğlu
12.05.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden merhum Milli Piyangocu Ali Osman Yazıcıoğlu'nun eşi,İsmail,Ercüment ve Sevinç Yazıcıoğlu'nun anneleri Şükran Yazıcıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Rabia Akaloğlu
11.05.2017
Hamidiye Mahallesinden Belediyeden emekli sağlık memuru Süleyman Akaloğlu'nun eşi,Metin ve Çetin Akaloğlu'nun annesi Nermin ve Aynur Akaloğlu'nun kayınvalidesi Behiye,Berna,Süleyman ve İmren Akaloğlu'nun babaanneleri Rabia Akaloğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Rukiye Abalı
11.05.2017
Gazi Kemal Mahallesinden Hacı Hasan Abalı'nın eşi sanayi esnaflarından Ali İhsan ve İhsan Abalı'nın anneleri,Bahadır ve Samet Abalı'nın babaanneleri Rukiye Abalı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Dilber Denkçi
09.05.2017
Hacı Hasan Mahallesinden sanayi esnaflarından Serdal,Erol,Alican ve Hakan Denkçi'nin kardeşleri Yılmaz ve merhum Gülcan Denkçi'nin kızı Dilber Denkçi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yıldız Hepergil
05.05.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Bulgaristan göçmenlerinden,merhum Ali Hepergil'in eşi,Fikriye,Rıdvan ve Cengiz'in anneleri Yıldız Hepergil vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mualla Önen
02.05.2017
Hacı Hasan Mahallesinden merhum Şekerci Hüseyin Önen,Mehmet Önen,Terzi Sebahattin Önen ve Alaattin Önen'in Kardeşleri Mualla Önen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hüseyin Işık
01.05.2017
Hamidiye Mahallesinden Hüseyin Işık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İlhan Yakut
27.04.2017
Kurtuluş Mahallesinden Sevinç Yakut'un eşi,Burcu Yakut'un babası,emekli öğretmen Hilmi Yakut'un kardeşi, Meslek Yüksek Okulu öğretmeni Nedim Yakut'un ağabeyi mali müşavir Aycan Üzülmez'in eniştesi,Türkiye elektrik kurumundan emekli İlhan Yakut vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hüseyin Erdoğan
27.04.2017
Hamidiye Mahallesinden merhume Neriman Erdoğan'ın eşi merhum İlker,Hüsnü,Yasemin,Eyüp Erdoğan'ın babaları Recep Özgen'in kayınpederi emekli Zabıta memuru Gül Erdoğan ve Günnaz,Sezai ve Kurtuluş Erdoğan'ın büyük babaları emekli astsubay Hüseyin Erdoğan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ömer Faruk Güç
25.04.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Zehra Güç'ün eşi,Mustafa ve Arzu Güç'ün babaları Osman,Özlem,Melike ve Egemen'in dedeleri Ömer Faruk Güç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Müsebbiye Palabıyık
18.04.2017
Cumhuriyet Mahallesinden Babaeski Belediyesinden emekli merhum Şevket Palabıyık'ın eşi,Zeliha Güleri ve Ümit Palabıyığın annesi Mücahit Güleri ve Nurcan Palabıyığın kayın validesi Hacı Müsebbiye Palabıyık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İsmail Topçu
18.04.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Remziye Topçu'un eşi Orman İşletme Müdürlüğünden emekli Mustafa Topçu ve Babaeski Belediyesinden Zabıta Komseri Mehmet Topçu'nun babaları,bamyacı İsmail Topçu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hatice Can
13.04.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden merhum İbrahim Can'ın eşi sanayi esnaflarından merhum Muzaffer Can,Neriman Çakıroğulları,Gülbiye Hazer ve Perihan Güveyin'in anneleri merhum Mehmet Çakıroğulları,büfeci Hüseyin Güveyin,emekli öğretmen Avni Hazer ve Kıymet Can'ın kayınvalideleri Hatice Can vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Güler Testici
10.04.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Sabri Doğan ve merhume Hacı Hafize Doğan'ın kızı Alpullu Şeker fabrikasından emekli Mehmet Emin Testici'nin eşi Alper Testici'nin Annesi merhum Fahrettin Doğan,merhum Fikri Doğan,merhume Emel Doğan,Murtaza Doğan,Rıdvan Doğan ve Sibel Özbilen'nin kardeşleri Mutlu Köyünden Güler Testici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Özcan Göçmen
07.04.2017
Babaeski eşrafından merhum İbrahim ve Habibe Çakır'ın torunu,Kıymet ve Fevzi Göçmen'in oğlu Ruhi,Enver ve Muammer Çakır'ın yeğenleri Muzaffer ve İbrahim'in abileri Özcan Göçmen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kıymet Göçmen
07.04.2017
Babaeski eşrafından merhum İbrahim ve Habibe Çakır'ın kızı,Ruhi,Enver ve muammer Çakır'ın ablaları Özcan,Muzaffer ve İbrahim'in anneleri Kıymet Göçmen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayfer Karagözlü
04.04.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Rıfat Karagözlü ve merhume Zekiye Karagözlü'nün kızı Güler,Aysel ve Ayten'in kardeşi,Aydın Karagözlü'nün ablası,Ayfer Karagözlü vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Feriha Peközcan
04.04.2017
Hacı Hasan Mahallesinden Erol,Meliha ve Macide Peközcan'ın anneleri Feriha Peközcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Veli Koçarslan
04.04.2017
Hacı Hasan Mahallesinden merhume Ayşe Koçarslan'ın eşi Seferiye ve Sediye'nin babaları ,Sadettin,Seda ve Selçuk'un dedeleri eski esnaflardan marangoz Veli Koçarslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur,
Naile Çepelli
03.04.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Hacı Osman Paça'nın kız,merhum balıkçı Hasan Paça,Aguş,Pembe,Rüveyda ve Saliha Tetiğin kardeşleri merhume Süleyman Çepelli'nin eşi Naile Çepelli vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15