Haberler / Duyurular Güncel Haberler  YOL YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı ilçemizde üst yapı ve yol çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor.Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Belediye Başkanımız Av.Abdullah  Hacı “2016 Mart Ayı ile birlikte ana arterlerin yapımından sonra mahallelerimizde de  asfalt ve parke taş yol yapım çalışmalarına başladık.Bu yılın sonuna kadar da ilçemizdeki  yolların yüzde 90’nını tamamlanmış olacağız. Şu anda Atatürk, Fevzi Çakmak,Gaziosmanpaşa, Hacı Hasan ve Kurtuluş Mahallerinde devam eden yol yapım çalışmalarıyla tüm sokaklarımızı parke taş ile döşeniyoruz.Yaklaşık olarak 182 bin 280 metrekare parke taş, 50 bin 430 metrekare kaldırım taşı, 49 bin 755 metre bordür , 48 bin 800 metre oluk yapım işini  gerçekleştirdik.”dedi.

Sanayi Esnafına da bir müjde veren Başkan Hacı ”Büyük sıkıntılar yaşayan Sanayi Esnafımızında  yollarını yapmaya başlıyoruz.Yaklaşık 10 gün içerisinde Sanayi Çarşımızın bütün yollarına sıcak asfalt yapmaya başlayacağız.”dedi.

Son olarak da  vatandaşlarımıza teşekkür eden Başkan Hacı “ Kışın çamura, yazın da toza maruz kalan vatandaşlarımıza göstermiş oldukları duyarlılık ve sabırdan dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.  

 MENÜ

E-Hizmetler
  Başkan
  Kurumsal
  Babaeski
  Haberler-Duyurular
  Projeler
  İletişim
  E-Borç Sorgulama
  İmar Durumu
  Kent Bilgi Sistemi
  Hizmet Masası
  Bilgi Edinme
  Kan Bankası
  Ücrete Tabi İşler
Babaeski Belediye Başkanlığı Fatih Caddesi Babaeski / KIRKLARELİ
TELEFON     0 (288) 512 12 36
FAX             0 (288) 512 41 20
E-POSTA     info@babaeski-bld.gov.tr
   TR21-11-KÖA-1-19 Sözleşme No'lu İnteraktif Belediye Hizmetleri Projemiz Trakya Kalkınma Ajansı tarafından
 finanse edilmektedir.